Instagram-

Listopad 2017

7 nejoblíbenějších knih

5. listopadu 2017 v 19:02 | Teri |  Tipy
Ahoj!!!
Asi přes 3 týdny už nevyšel článek, moc se omlouvám, ale nebyl buď čas nebo nálada. Dokonce i tento článek jsem měla rozdělaný týden. A teďˇještě na mě dolehla angina a já musím brát antibiotika, ale už je nemoc skoro pryč. A za 2 dny jdu na kontrolu.
Jen by mě zajímalo, jestli by vás bavil článek, např. Říjen, o tom co se u mně událo atd.
No, ale teď už jsem tady a zase budou vycházet články :). Ještě, než začneme chci strášně moc poděkovat za 20 komentáří u posledního článku :).
Tak jdem na to:).

Jelikož ráda čtu, tak jsem se rozhodla vám tady představit 7 knížních titulů, které byly nejlepší, co jsem prozatím četla :).
K některým jsem i něco napsala....

7 Oblíbených knih

1.100 Přání- Erica Bertelegniová-
Kniha plná přání, fantazie a přímo pro mládež dospívajících dívek ve věku 12-15 let.

2.Počertěná, Tátův andílek- Shani Petroffová
Tato kniha je se serie Počertěná která má 4 díly. Doma mám všechny, ale nejvíc se mi asi líbil tento první.
Je to o 13 Angel, která zjistí, že její otec je skutečný ďábel a její máme ji tvrdila celou dobu pravdu a ona jí považovala, za blázna.

3. Serie škola dobra a zla- Soman Chaini

4.Sněží, Sněží- Maureen Johnsová, Lauren Myracleová, John Green:
V této knize najdete 3 krásné vánoční příběhy, ale musím říct, že se mi líbili jen 2 příběhy od autorek, ale nepotěšil mě od jediného autora knihy a to od Johna Greena. Pro některé je to výborný a skvělý autor a pro některé zas není. Tak proč je tedy tahle k niha v těch, které patří mezi mé oblíbené? Protože je to krásná vánoční kniha, která mě naladí tou pravou vánoční a zimní náladou. Prostě ji mám ráda jako takovo knihu na zimní svátky.
Jak už jedna blogerka k té to knize psala,, Pozor, u této knížky je povinná teplá deka, chlupaté ponožky a horký šálek čaje" což doporučuji i já!!!

5.Alenka v říši zombie- Gena Showalterová
Tu to knihu jsem si kupovala o prázdninách, kdy byla na českém trhu mezi novinkama a dost jsem se bála jestli mě bude bavit. Upřímně si myslím, že byla skvělá a šíleně mě bavila. celý názor zde

6. Konečně dvanáct- Wendy Massová

7. Serie, Moje ségra je upír- Siens Mercerová:
Této serie vyšlo už celkem v Čr 8 dílu a doma mám 6. Tato serie se pohybu spíš v žánru oddechových knih. Je tam zápletka, ale děj je spíše takový klidný.

Tak toto je 7 mých nejoblíbenějších knih. Tak co, zaujala vás? Znáte nebo jste nějakou četli? A co říkáte na články o mém celém měsíci?
Tak zas u dalšího článku za týden :)
Teri