Listopad 2017

Oblíbeností studených dnů

25. listopadu 2017 v 18:54 | Teri |  Tipy
Vítám vás u nového článku a ano, zase dlouho nebyly články, ale teď už opravdu budou vycházet pravidelně a mám v plánu dost vánočních článků, tak pak mi můžete do komentářů napsat, jestli se těšíte na ty to články nebo ne :).
Tak a teď jdem na téma dnešního článku!
Už nedávno se začalo měnit počasí na chladné a teď už je definitivní, že k nám přišla zima a proto jsem se rozhodla vám představit činnosti aneb věci, které mám ráda v těch to chladných dnech:).
1. Teplé nápoje:
V létě mám zas ráda spíše studené nápoje a v zimě naopak teplé, které mě krásně zahřejou.
Čaje- Asi nejvíce co si vařím v studených dnech jsou čaje. Můj oblíbený čaj je zelený s citronem a někdy i s medem. Dneska nám doma došel citron, tak jsem si dala do čaje plátek pomeranče, takže citron, klidně tak to můžete i zaměnit, když vám dojde. Další čaj, který bych doporučil, je se zázvorem. Je moc dobrý na imunitu, což se hodí v tomto ročním studeném období.
Horká čokoláda nebo kakao: I ty to věci vás krásně zahřejou.Poslední měsíce jsem moc nepila kakao ani čokoládu, ale nedávno jsem je zase začala znovu pít a myslím si, že se k tomu to období náramně hodí. Tento týdem, když jsem měla po škole hodně času, tak jsem si zašla s kamarádkami na horkou čokoládu se šlehačkou. Bylo to takové krásné zpříjemnění dne, po škole.
Výsledek obrázku pro We Heart It TEA
. 2. Knížky a teplé ponožky:
Jak asi víte čenáři toho to blogu, mám ráda knížky, ale v zimě ještě obzvlášť víc, protože je plno času na čtení. Nejlepší je si uvařit výborný čaj, vzít si teplé ponožky nebo huňatou deku a zachumlat se do ní, pak už si vzít knihu a Číst. Momentálně jsem začala číst znovu Sněží, Sněží, ta to kniha se strašně moc hodí na čtení před vánoci, protože vás krásně naladí jak vánočně, tak i zimně :D.
Prostě boží kniha, sice se mi moc nelíbí povídka od Johna Greena, ale jinak je skvělá a prostě jí mám strašně moc ráda :).
Tak to jsem se minulý rok dost odreagovala a často mi to to zlepšilo náladu, po celém dni. Teďkom to taky tak je, ale už nemám tolik času na knížky jak minulý rok, ale vždy, když se k tomu dostanu jsem moc ráda :).
3.Vonné svíčky:

Každý večer si s mamkou nebo sama zapálím vonnou svíčku ke sledování seriálu nebo filmů.
Jednou mamka sem tam koupila vonnou svíčku a pak jsem jí koupila na Vánoce. No a teď vždycky nějakou doma musíme mít :). Zapalovat si svíčku jsem vlastně pochytila od mamky a začala jsem to mít ráda. Je to taková atmosféra, když zhasnu světlo, tak krásně vidím plamínek na svíčce :). Ještě před rokem jsem ráda ten plamínek sledovala :D.
Výsledek obrázku pro We Heart It CANDLEVýsledek obrázku pro We Heart It candle


Tak to bylo pár bodů, co mám ráda na chladných dnů, ještě mám ráda vánoční zdobení a nakupování a balení dárku. Což už mám letos koupené, příštím článek bude už s vánoční tématikou.
Tak co vy máte oblíbeného na chladných dnech? Těšíte se na Vánoční články?
Vaše Teri

7 nejoblíbenějších knih

5. listopadu 2017 v 19:02 | Teri |  Tipy
Ahoj!!!
Asi přes 3 týdny už nevyšel článek, moc se omlouvám, ale nebyl buď čas nebo nálada. Dokonce i tento článek jsem měla rozdělaný týden. A teďˇještě na mě dolehla angina a já musím brát antibiotika, ale už je nemoc skoro pryč. A za 2 dny jdu na kontrolu.
Jen by mě zajímalo, jestli by vás bavil článek, např. Říjen, o tom co se u mně událo atd.
No, ale teď už jsem tady a zase budou vycházet články :). Ještě, než začneme chci strášně moc poděkovat za 20 komentáří u posledního článku :).
Tak jdem na to:).

Jelikož ráda čtu, tak jsem se rozhodla vám tady představit 7 knížních titulů, které byly nejlepší, co jsem prozatím četla :).
K některým jsem i něco napsala....

7 Oblíbených knih

1.100 Přání- Erica Bertelegniová-
Kniha plná přání, fantazie a přímo pro mládež dospívajících dívek ve věku 12-15 let.

2.Počertěná, Tátův andílek- Shani Petroffová
Tato kniha je se serie Počertěná která má 4 díly. Doma mám všechny, ale nejvíc se mi asi líbil tento první.
Je to o 13 Angel, která zjistí, že její otec je skutečný ďábel a její máme ji tvrdila celou dobu pravdu a ona jí považovala, za blázna.

3. Serie škola dobra a zla- Soman Chaini

4.Sněží, Sněží- Maureen Johnsová, Lauren Myracleová, John Green:
V této knize najdete 3 krásné vánoční příběhy, ale musím říct, že se mi líbili jen 2 příběhy od autorek, ale nepotěšil mě od jediného autora knihy a to od Johna Greena. Pro některé je to výborný a skvělý autor a pro některé zas není. Tak proč je tedy tahle k niha v těch, které patří mezi mé oblíbené? Protože je to krásná vánoční kniha, která mě naladí tou pravou vánoční a zimní náladou. Prostě ji mám ráda jako takovo knihu na zimní svátky.
Jak už jedna blogerka k té to knize psala,, Pozor, u této knížky je povinná teplá deka, chlupaté ponožky a horký šálek čaje" což doporučuji i já!!!

5.Alenka v říši zombie- Gena Showalterová
Tu to knihu jsem si kupovala o prázdninách, kdy byla na českém trhu mezi novinkama a dost jsem se bála jestli mě bude bavit. Upřímně si myslím, že byla skvělá a šíleně mě bavila. celý názor zde

6. Konečně dvanáct- Wendy Massová

7. Serie, Moje ségra je upír- Siens Mercerová:
Této serie vyšlo už celkem v Čr 8 dílu a doma mám 6. Tato serie se pohybu spíš v žánru oddechových knih. Je tam zápletka, ale děj je spíše takový klidný.

Tak toto je 7 mých nejoblíbenějších knih. Tak co, zaujala vás? Znáte nebo jste nějakou četli? A co říkáte na články o mém celém měsíci?
Tak zas u dalšího článku za týden :)
Teri