Leden 2018

Knížní přání 2018

14. ledna 2018 v 16:11 | Teri |  Projekty
Ahoj!
Vítám vás u prvního článku v roce 2018. Vím, že už 14 dní nebyl na blogu článek, ale bohůžel je zkouškové období. Během dalších 14 dnů nevím, jak to bude s články, protože přesně za týden už budu na lyžařském výcviku. Chtěla bych ještě nějaký článek vydat během příštího týdne, ale nic nechci slibovat, protože nevím jestli ho stihnu připravit nebo jestli budu mít čas.
Teď už na na dnešné článek!
Tento článek je o knížních věcech co chci stihnout v roce 2018. Je to takový projekt , který se budu snažit splnit a ke konci jej vyhodnotím samozřejmě! :D

1. Knížní resty:
Jako první věc bych chtěla během roku dočíst takzvaně mé knížní resty.
Ještě minulý rok jsem nechápala, jak někdo nemůže knihy dočíst, když si je koupí, ale během posledního půroku jsem to sama zjistila a nedočetla jsem 2 knihy.
- Neobyčejný deník obyčejný holky 13- Lauren Myracleová
( A to jsem předešlé 3 díly úplně hltala xD)
- Dash&Lily- David Levithan, Rachel Cohnová
2.Knížní přání:
Jako druhou věc bych chtěla sepsat seznam pár knih, které bych si letos chtěla koupit. Jsou to knihy, které už vyšly nebo mají vyjít letos.

1. Letní dny a noci- Stephanie Perkins, John Skovran, Nina Lacoura ATD.
Tato kniha je sbírka 12 povídek, doma mám první díl 12 zimních políbení- dárek z pravé lásky na kterou chystám recenzi.
2. S láskou tě nenávidím -
Tu to knihu jsem viděla ve videu co chystá zima 2018, zaujala mě svým obsahem. Kniha je o 12 povídkách z pohledu záporných postav z pohádek. Má údajně vyjít v zimě, ale já jsem na insternetu našla, že má vyjít v Záři no tak uvidíme!
3. Alenka v říši zombie- za zrcadlem- Gena Showalter

Ještě mě napadlo, že bych si zkusila přečíst serii Harry Poter, ale nevím jestli mě to bude bavit, tak prosím ten kto to četla, tak mi napište jak vás to bavilo.
Také bych chtěla pokračovat v serii Moje ségra je upír, ke které jsem se vrátila po roce.
A Poslední mé přání by bylo navštívit knížní veletr, ale to se mi asi nepovede.

A jsme nakonci dnešního kratšího článku, slibuji, že je to opravdu teď poslední krátký, další už bude dlouhý( Vím, že jsem to to psala už v minulém článku).
Tak se zatím mějte a doufám, že se uvidíme zas brzy u dalšího článku!
Teri