Zase se od začátku?!

2. července 2018 v 14:00 | Teri
Ahoj!
Po skoro 3 měsících vás vítám u nového článku. Nebudu psát, že jsem neměla čas, protože byl, za takovou dlouhou dobu by se určitě našel, ale chyběla chuť a celkově mě blogování přestalo bavit a za celou dobu mi nechybělo. Nebudu slibovat, že se k blogování zpátky vracím, protože pořád se mi do něj nechce, ale řekla jsem si, že zkusím psát a buď mě to chytne jako předtím nebo zkončím asi už na pořád. Tento týden jedu na dovolenou do Chorvatska, tak 14 dní článek nečekejte, ale potom bych vydala článek o mé zmiňovamé dovolené. Během mé pauzi jsem přemýšlela, že bych chtěla udělat pár změn. První změna je pozadí, což jste si už určitě všimli. Druhou změnou by byli články, chtěla bych psát o životě, cestování a různé rady, samozřejmě i o knihách články, protože čtení pořád miluji. O dalších změnách vás budu informovat později.

Teď bych napsala pár vět o mém životě co se změnilo nebo stalo, když jsem měla blogovací pauzu. Byla jsem na prodlouženém víkendu v Tatrách na Slovensku, vyšly jsme na 3 největší vrchol Západních Tater a viděla jsem kus krásné přírody. Plánovala jsem článek, ale bohůžel jsem se k němu nějak neměla ho napsat. Takový poslední věc, co bylo v pátek je vysvědčení. Druhé pololetí jsem se ke konci roku 1. 5 měsíce učila a nakonec jsem měla pohé 3 dvojky a za vysvědčení dostala knížku Devadesátkrát jinak. A co vy jste měli ny vysvědčení?

Zatím se mějte a uvidíme se u nového článku, zřejmě za 14 dní! Sledujte mě na instagramu, kde jsem online a dozvíte se plno věcí little_booktea a můžete mi napsat na tellenonym co vás zajímá o mě nebo o blogu!
Těšíte se na návrat blogu? Chyběl vám blog? Proč ho máte rádi?

Teri
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Chyběl vám blog?

MOOOC!
Ano
NE

Komentáře

1 Lucy Lucy | Web | 5. července 2018 v 18:33 | Reagovat

Ty pocity jsem moc dobře znala. Doufám, že ZŮSTANEŠ! Užívej si v Chorvatsku, hned bych jela taky.

Moje vysvědčení.. No nic moc. Kazí mi ho matematika a biologie :/

To si piš, že se těším! Hlavně už neodcházej!

2 myred myred | Web | 8. července 2018 v 23:38 | Reagovat

Tak tohle moc dobře znám. I já jsem měla občas takové blbé období, že jsem na blog dost kašlala a ani se mi nechtělo psát nějaký článek.
Tak držím palce, aby tě to nakonec zase chytilo a kdyby ne, tak se do toho rozhodně nenuť. :) Jinak si užij dovolenou a budu se těšit na další článek. :)

3 Black Blood Black Blood | Web | 21. července 2018 v 8:30 | Reagovat

Já začala úplně jinak a znovu s novým blogem s povídkami a básněmi a tak celkově se měním

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama